- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Sobota 27.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:30Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
00:45Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
02:40Paralympijský magazín
02:55Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: TCL V Repre
03:30Motorismus: Svět motorů
04:35Touchdown
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
06:00BBV po 25 letech
07:55Panorama
08:05Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy
08:35Archiv D: Blahopřání
08:55Sokolský zpravodaj
09:35Po trailech přes hory
09:45Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
10:05Panorama
12:15Paralympijský magazín
12:35Veslování: ME Maďarsko
13:00Hokej: Slovensko - Česko
13:50Archiv D: Blahopřání
16:35Po trailech přes hory
17:15Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
17:30Házená: Chance Extraliga 2023/2024
19:20Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko
21:10Atletika: Diamantová liga 2024
22:05Branky, body, vteřiny
00:10Házená: Chance Extraliga 2023/2024
00:25Sokolský zpravodaj
02:15Badminton: Thomas Cup 2024
02:30NHL: Washington Capitals - New York Rangers
01:05Ragby: Bath Rugby - Saracens
04:00Sportovní noviny
07:00Basketbal: USK Praha - Žabiny Brno
07:05Absa Cape Epic Best of WOMEN
08:45NHL: Washington Capitals - New York Rangers
09:15NHL: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
11:051:1 Sport Show (64)
12:45Fotbal: Michalovce - Banská Bystrica
13:15FA Cup Highlights (7)
15:00Velikonoční regata 2024
15:30Ragby: Harlequins - Northampton Saints
16:00GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
18:00České taekwondo ITF (1)
18:30Open Faces
18:45NHL News
19:25Sobota v NHL
19:40NHL: New York Islanders - Carolina Hurricanes
20:05Hokej: Marián Hossa - hokejová legenda
22:45Sportovní noviny
22:55NHL: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
23:05Florbal: Storvreta IBK - Pixbo Wallenstam IBK
01:45Absa Cape Epic Best of WOMEN
03:45ČEZ RunTour - České Budějovice
04:15NHL: Vegas Golden Knights - Dallas Stars
04:35NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
01:30GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
03:30Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
04:00NHL: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
04:35Fotbal: Montpellier HSC - FC Nantes
07:05Premier League Darts 2024
09:00Magazín NBA Action (27)
11:30Florbal: Thorengruppen IBK - Pixbo Wallenstam IBK
12:05Spade poker show 2024 (7)
14:30Florbal: Storvreta IBK - Pixbo Wallenstam IBK
15:05Házená: SC DHfK Leipzig - SG Flensburg - Handewitt
17:30NBA: Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
19:05NBA: New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
21:35Basketbal: USK Praha - Žabiny Brno
00:05NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
02:05Manchester City - Real Madrid
01:00Bundesliga Weekly (35)
07:00Fotbal: VfL Bochum - TSG Hoffenheim
07:30Bundesliga special (19)
09:30Fotbal: Tiki - Taka (240)
10:00LaLiga World (38)
11:30LaLiga Chronicles (31)
12:00LaLiga Best 11 (8)
12:25Fotbal: Holstein Kiel - 1. FC Kaiserslautern
12:55Fotbal: Bundesliga - Bayern Mnichov (23/24)
15:10Fotbal: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
15:25Fotbal: Juventus FC - AC Milán
17:30Fotbal: SS Lazio - Hellas Verona
20:40Fotbal: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
23:00Fotbal: Holstein Kiel - 1. FC Kaiserslautern
01:00Fotbal: FC St. Pauli - Hansa Rostock
02:30LaLiga Show (33)
07:00Inside Serie A (34)
07:30Fotbal: Real Sociedad - Real Madrid
08:00Fotbal: FC St. Pauli - Hansa Rostock
09:45Fotbal: VfL Bochum - TSG Hoffenheim
11:30Bundesliga special (19)
13:30Magazín Ligy mistrů UEFA (27)
14:00Fotbal: Bundesliga - RB Lipsko (23/24)
14:30Fotbal: RB Lipsko - Borussia Dortmund
14:45Fotbal: Bundesliga - Bayer Leverkusen (23/24)
18:00Fotbal: Bundesliga - VfB Stuttgart (23/24)
18:10Fotbal: Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
18:25LaLiga ZAP (8)
20:35Fotbal: Atlético Madrid - Athletic Bilbao
20:55Fotbal: RB Lipsko - Borussia Dortmund
23:00Fotbal: Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
01:00World Pool Masters
09:00Bomby na ledu (28)
11:30World Pool Masters
12:30Bundesliga - konferenční přenos
15:20World Endurance Championship - 6 hodin v Imole
17:35Racing magazine (2)
18:35World Pool Masters
19:00Házená: MT Melsungen - Füchse Berlin
23:30Fotbal: UD Almería - Getafe CF
01:00Gran Premio de Espaňa (1. volný trénink MotoGP)
00:00Gran Premio de Espaňa (trénink MotoGP)
00:45Basketbal: Lenovo Tenerife - Peristeri bwin
01:30Basketbal: UCAM Murcia - Unicaja
03:15Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto3)
08:40Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto2)
09:25Gran Premio de Espaňa (2.volný trénink MotoGP)
10:10Gran Premio de Espaňa (kvalifikace MotoGP)
10:50Francesco Bagnaia obhájce titulu
11:45Vítěz může být jen jeden (4)
12:00Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto3)
12:50Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)
13:45Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)
14:40Racing magazine (2)
15:45Fotbal: UD Almería - Getafe CF
16:10Bomby na ledu (28)
18:15Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto3)
19:05Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)
20:00Fotbal: Paris Saint - Germain - Le Havre AC
20:55Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)
23:00UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo
00:00UFC Fight Night: Nicolau vs. Kape 2
01:00Sportovní infoservis
01:00Bomby na ledu (28)
09:00MLB: Washington Nationals - Los Angeles Dodgers
10:00LET: Investec South Africa Women’s Open - 3. den
13:00FLŽ: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha / LET
14:40ELH: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice
17:30Osobní řidič Míra Hejda (13)
21:30Puma eFootball - 5. kolo
22:00MLB: Colorado Rockies - Houston Astros
00:00Sportovní infoservis
03:00FL: MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 - Streaming
00:30Sportovní infoservis
02:30FL: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
09:00FL: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
12:00FLŽ: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
14:40FL: FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
17:30FL: SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
20:00FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
22:00FL: FK Pardubice - FK Mladá Boleslav - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00LaLiga
07:00Championship
08:55Ženská Super League
10:50GT World Challenge 2024
12:45Ze světa Bundesligy
13:30Ze světa Bundesligy
13:45Championship
14:00Championship
15:55Championship
18:00GT World Challenge 2024
19:55Analýza S. Maceka (20)
20:40Championship
20:55Championship
23:00EL: AS Monaco - Fenerbahce Istanbul
09:00EL: FC Barcelona - Olympiakos Pireus
11:00Magazín Champions League (27)
13:00Týden v motorsportu (16)
13:30ATP250: BMW Open - 1. semifinále
14:00ATP250: BMW Open - 2. semifinále
16:00ATP250: BMW Open - finále
18:00EL: Panathinaikos Athény - Maccabi Tel Aviv
20:00EL: AS Monaco - Fenerbahce Istanbul
22:00Sportovní infoservis
00:00Cyklistika
00:30Horská kola
01:30Horská kola
02:00Snooker
03:00Cyklistika
05:00Cyklistika
06:00Snooker
07:00Plochá dráha
08:30Snooker
10:00Snooker
11:00Formule
14:00Formule
14:30Snooker
16:15Cyklistika
18:30Cyklistika
19:00Snooker
19:45Cyklistika
23:00Cyklistika
00:30Atletika
01:30Snooker
03:00Formule
00:30Snooker
01:30Cyklistika
03:00Cyklistika
04:00Snooker
05:00Horská kola
07:00Horská kola
07:30Snooker
08:30Cyklistika
10:00Cyklistika
11:00Cyklistika
11:30Cyklistika
13:30Cyklistika
14:00Horská kola
16:00Horská kola
16:30Atletika
17:30Golf
19:00Formule
00:00Snooker
01:00Cyklistika
03:00Cyklistika
04:00Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
00:30Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
02:15Poker
04:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín
05:30Televizní nákupy
06:00Poker
07:30MVP
08:30MVP
09:15Televizní nákupy
10:00Fotbal: Al Hilal - Al Fateh
11:00Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
13:15Zlaté okamžiky
15:00Lední hokej: Rögle BK - Skelleftea AIK
15:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
17:45Házená: Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO
18:00Zlaté okamžiky
19:45Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
20:00Házená: FTC-Rail Cargo Hungaria - Tým Esbjerg
22:30Fotbal: Fenerbahce - Besiktas
00:15Fotbal: Al Khaleej - Al Nassr
02:15Fotbal, Saudi Pro League, magazín
04:30Fotbal: Al Hilal - Al Fateh
00:00Fotbal: Al Ittihad - Al Shabab
02:15Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
04:30Box: Ali - Miteff 1961
05:30Box: Tysonovy největší údery
06:00Box: Ali - Frazer III, 1975
06:30Televizní nákupy
08:00Házená: PSG - Barcelona
09:00Televizní nákupy
10:45Box: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
11:45Box: Tysonovy největší údery
15:00Fotbal: Adana Demirspor - Galatasaray
16:00Fotbal: Fenerbahce - Besiktas
18:00Fotbal: Al Khaleej - Al Nassr
20:00Lední hokej: Rögle BK - Skelleftea AIK
22:15Házená: Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO
00:45Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
02:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00Martin z Martina
13:30Autožurnál
14:00DominicCars
14:30Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów
15:00Autožurnál
16:45Topspeed
17:15Profíci na konské sily - Talianske auto za 9000 Eur
18:00Výběrová auta
18:45SL Benfica - SC Braga
19:00Autožurnál
21:00Vitória SC - Boavista FC
21:30Výběrová auta
23:30Topspeed
00:30Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00Martin z Martina
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily - MiniVan pre otca
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Go Ahead Eagles - Feyenoord
12:15SpVgg Unterhaching - TSV 1860 Munchen
14:00Autožurnál
16:00sc Heerenveen - PSV Eindhoven
16:30DominicCars
18:30BetRivers 200
19:30Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC 90
23:00Nočné vysielanie
00:00Voss Extreme Sports Week 2023 (7)
00:00Drift Style (1)
00:30Extreme Fighting Championship (55)
01:00Summer X Games (2)
02:00Strongman Champions League II (3)
03:00Nitro Circus: Crazy Train (5)
04:00Epic Trails II (10)
05:00Facing Waves II (7)
05:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (7)
06:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (8)
06:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (9)
07:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (10)
07:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (11)
08:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (12)
08:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (13)
09:00Drift Style (1)
09:30Drift Style (2)
10:00Drift Style (3)
10:30Sports Adventure IV (17)
11:00Sports Adventure IV (18)
11:30Sports Adventure IV (19)
12:00Sports Adventure IV (20)
12:30Sports Adventure IV (21)
13:00Sports Adventure IV (22)
13:30Sports Adventure IV (23)
14:00Sports Adventure IV (24)
14:30Sports Adventure IV (25)
15:00Sports Adventure IV (26)
15:30Pro Bull Riders (9)
16:00Pro Bull Riders (10)
17:00Pro Bull Riders (11)
18:00EFC (18)
19:00BKK Kickboxing (99)
20:00Extreme Fighting Championship (53)
22:00Extreme Fighting Championship (54)
23:00Extreme Fighting Championship (55)
00:00Fantasy Factory VI (9)
01:00Voss Extreme Sports Week 2023 (1)
02:00Voss Extreme Sports Week 2023 (2)
02:30Voss Extreme Sports Week 2023 (3)
03:00Voss Extreme Sports Week 2023 (4)
03:30Voss Extreme Sports Week 2023 (5)
04:00Voss Extreme Sports Week 2023 (6)
04:30Top Tips
00:00JM Eagle LA Championship presented by Plastpro
00:30Noční program
03:30ISPS Handa Championship
05:00JM Eagle LA Championship presented by Plastpro
09:30LIV Adelaide
11:00ISPS Handa Championship
16:00The Golf Fix
20:30LIV Adelaide
21:00JM Eagle LA Championship presented by Plastpro
00:00Noční program
03:00ISPS Handa Championship
04:30100 mil: Rumunsko (45)
00:00Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (46)
00:30Rychlé kolo: Honda Civic Type R (47)
00:45Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (48)
01:15Zprávy (49)
01:40Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (50)
01:45Moove - mobilita zítřka (51)
02:15Blochovy rozbory (52)
02:45Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (53)
03:05Test automobilu: Kia Niro EV (54)
03:45Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (55)
03:50Přednost v jízdě: Suzuki Swift (56)
04:10Zprávy (57)
04:25Sedm nejrychlejších (58)
04:30Garáž 21 (59)
04:45Rychlé kolo: Sander Porsche (1)
05:15Formule BossGP s Ch. Krageningsem (2)
05:45Přednost v jízdě: Porsche 911 Carrera S (3)
06:35Blochovy rozbory (4)
06:45Test automobilu: Toyota Yaris 1.5 VVT-i (5)
07:40Milujeme auta (6)
07:45Top Ten Ranking Show: Redakční miláčci (7)
08:15100 mil: Rumunsko (8)
09:00Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (9)
09:30Rychlé kolo: Honda Civic Type R (10)
09:45Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (11)
10:15Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (12)
10:45Zprávy (13)
11:10Moove - mobilita zítřka (14)
11:15Blochovy rozbory (15)
11:45Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (16)
12:05Test automobilu: Kia Niro EV (17)
12:45Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (18)
12:50Test automobilu: Porsche Taycan 4S (19)
13:10Přednost v jízdě: Suzuki Swift (20)
13:15Zprávy (21)
13:30Sedm nejrychlejších (22)
13:35Garáž 21 (23)
13:50Poklady v garáži (24)
14:15Poklady v garáži (25)
14:451886 - legendární automobilové značky (26)
15:15Rychlé kolo: Sander Porsche (27)
15:45Formule BossGP s Ch. Krageningsem (28)
16:15Přednost v jízdě: Porsche 911 Carrera S (29)
17:05Blochovy rozbory (30)
17:15Blochovy rozbory (31)
18:10Top Ten Ranking Show: Redakční miláčci (32)
18:45100 mil: Rumunsko (33)
19:30Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (34)
20:00Rychlé kolo: KTM X-Bow RR (35)
20:15Rychlé kolo: Lexus IS-F (36)
20:45Rychlé kolo: Wiesmann GT MF5 (37)
21:15Zprávy (38)
21:40Moove - mobilita zítřka (39)
21:45Blochovy rozbory (40)
22:15Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (41)
22:35Test automobilu: Kia Niro EV (42)
23:15Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (43)
23:20Test automobilu: Porsche Taycan 4S (44)
23:40Přednost v jízdě: Suzuki Swift (45)
23:45Sedm nejrychlejších (46)
00:00Garáž 21 (47)
00:15Zprávy (48)
00:40Poklady v garáži (49)
00:45Poklady v garáži (50)
01:151886 - legendární automobilové značky (51)
01:45Rychlé kolo: Sander Porsche (52)
02:15Formule BossGP s Ch. Krageningsem (53)
02:45Přednost v jízdě: Porsche 911 Carrera S (54)
03:35Blochovy rozbory (55)
03:45Test automobilu: Toyota Yaris 1.5 VVT-i (56)
04:40Milujeme auta (57)
04:45Hip Show S5 EP14
03:25Fighting Rookies 2014
03:50Fighting Rookies 2014
04:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Fightbox King Of Kings Heroes Series Tallin, Estonia 15.10.2022
06:15WGP Kickboxing Brazil, Ep. 1
07:25Superkombat Fighting Championship, 07.05.2016
10:40Superkombat New Heroes, 07.05.2016
12:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
14:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
14:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
14:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
14:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
14:55Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
15:10Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
15:25Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
16:15Fightbox King Of Kings Heroes Series Kaunas, Lithuania 05.11.2022
17:15Fox Sports Africa Boxing, South Africa, 30.06.2022
19:00We Love MMA 63, 11.02.2023
21:15NEW Extreme IV
00:00Hard Knocks Fighting, Ep. 27
00:50Hard Knocks Fighting, Ep. 28
01:35Hip Show S5 EP14
02:25Hip Show S5 EP13
02:45Bangkok Fight Night
03:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:55Boks
00:50Boks
02:00Boks
04:20Zakończenie dnia
05:20Sportowy Wieczór
05:55Piłka nożna
06:40Niezwykłe historie Biało
08:00Wioślarstwo
08:25Film dokumentalny
09:40Piłka nożna
10:55Wioślarstwo
13:00Pływanie
16:25Droga do EURO
19:05Piłka nożna
19:40Sportowy Wieczór
21:45Legendy KSW
22:30Boks
00:55Boks
02:00Boks
04:20Domovník Krause - Pořádek musí být (55)
00:15Sport ve videoklipech (18)
00:45Erotický film: Janice - naivní vášeň
01:00Sport ve videoklipech (6)
03:00Sport ve videoklipech (9)
03:30Sport ve videoklipech (3)
04:00Sport ve videoklipech (9)
04:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Profíci přes auta (120)
09:15Normal
09:30Odpovědi s Baylessem Conleyem
10:00ARCHE
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Války kontejnerů (20)
15:00Války kontejnerů (21)
15:30Války kontejnerů (22)
16:00Války kontejnerů (23)
16:30Války kontejnerů (24)
17:00Války kontejnerů (25)
17:30Války kontejnerů (26)
18:00Války kontejnerů (27)
18:30Války kontejnerů (28)
19:00Fotbal: II. Bundesliga
19:30Fotbal: FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
20:30Fotbal: II. Bundesliga/31. kolo
22:30Poker: WSOP Paradise 2023 (9)
23:00SlapFight (19)
00:00Sport ve videoklipech (1)
01:00Sport ve videoklipech (2)
01:30Sport ve videoklipech (3)
02:00Sport ve videoklipech (4)
02:30Sport ve videoklipech (5)
03:00Sport ve videoklipech (6)
03:30Sport ve videoklipech (7)
04:00Sport ve videoklipech (8)
04:30